Ευχές και Xριστουγεννιάτικα κάλαντα στον Διευθυντή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αρκαδίας.

Γιορτινή ήταν η ατμόσφαιρα που επικράτησε σήμερα Παρασκευή 23 Δεκεμβρίου 2022, προ-παραμονή Χριστουγέννων, στο γραφείο του Διευθυντή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αρκαδίας κ. Γαληνού Ιωάννη, καθώς παραδοσιακά κάλαντα ακούστηκαν από μαθητές και εκπαιδευτικούς που τον επισκέφθηκαν.

Τα πρώτα κάλαντα των φετινών Χριστουγέννων τραγούδησαν οι μαθητές του Μουσικού Σχολείου Τρίπολης, οι μαθητές του 1ου ΕΠΑΛ Τρίπολης και οι μαθητές του Πρότυπου Γυμνασίου Τρίπολης  με τους συνοδούς εκπαιδευτικούς τους .
Ο κ. Γαληνός ευχήθηκε στους νεαρούς μαθητές και μαθήτριες χρόνια πολλά , καλή πρόοδο , επιτυχίες , καλές γιορτές με υγεία και ευτυχία , στους ίδιους, τις οικογένειες και τους καθηγητές τους.